Nick: Heslo: Zaregistrovat
Jékáčko je v 1. lize nadále bez bodu a poslední v tabulce.
Založil: alba - 12.11.2012 16:58

Pouze sedm statečných se jelo poprat do Poličky o body. I přes bojovnost a snahu neprodat kůži zadarmo, jsme nárok na body naměli. Oba soupeři byli lepší a zaslouženě vyhráli .

JK TRANS Varnsdorf B –   Vamberk 2:5  – úvod patřil nám, kdy jsme dvakrát soupeře přečíslili, ale žalostná koncovka zhatila možnost jít do vedení.  Bohužel pak přišly dvě hrubice a soupeř neměl se zakončením problém. Když do poločasu Vamberk přidal třetí branku, byli jsme hodně dole . Po bouři v kabině jsme se však zvedli a sehráli s konkurentem z tabulky vyrovnaný poločas, který však již nic neřešil.

Branky:  Jar. Beránek 1x , Jägr Jiří

JK TRANS Varnsdorf B  – Novabrik Polička  0:3  – Polička je loňský mistr a na hřišti to bylo znát. Přesto díky trenérem naordinované zhuštěné obraně, vedl favorit ve 26. minutě pouze o gól. Bohužel, šanci na dramatický závěr zhatil náš vlastenec a docházející síly.