Nick: Heslo: Zaregistrovat
Výsledky a komentář k turnaji ve Vilémově
Založil: alba - 28.12.2010 08:44

Sloučený open memoriál M.Kotraby a H.Bálka v sálové kopané ve Vilémově vyhrál potřetí za sebou domácí - SC Stap Vilémov !!!

Za účasti 20 kvalitních mužstev, z toho osmi zcela nových, byl v neděli 26.12.2010 odehrán sloučený a vždy velmi populární turnaj v sálové kopané ve vilémovské hale. Že je to turnaj nevyzpytatelný, ve kterém lze jen těžko tipovat vítěze, se v letošním klání opět potvrdilo, když velký favorit turnaje - Superstars Šluknov se ani neprobojoval ze skupiny do Play off a nebo Hapťák, Konírna, Bílá Vdova či Testostejoni neprošli osmifinálem. O ambicích domácího celku se vědělo, i když málokdo věřil v jejich hattrick, ale že by se do nejsilnější čtyřky probojovalo - JPS Gastro Neratovice nebo Pekelníci z Dobrušky, to netipoval žádný z přítomných odborníků. Turnaje se zúčastnili i mnozí známí profesionální fotbalisté - jako např. Rudnytzky, Kotiš, Vavroušek, Hanzlík či Stehlík. Ale byla zde vidět i další známá esa jako např. - Šmalcl, Kopřiva, Záveský, Kurel, T.Jägr, Roubíček, Kirchner, Svoboda, Vlk, Dobeš, Janda apod. Hrálo se v 5 skupinách po čtyřech mužstvech, z každé skupiny postoupila do Play off první tři mužstva a k nim ještě i nejlepší tým z posledního 4. místa (Hapták Šluknov). Dalším překvapením bylo vyřazení mužstev - JK Trans, Miminka a Desperádo již ve čtvrtfinále. Finále pak bylo vyrovnanou bitvou a skončilo bez branek. V penaltovém rozstřelu měl více štěstí domácí obhájce trofeje SC Stap Vilémov, který tak potřetí za sebou vystoupil na nejvyšší stupínek v tomto prestižním a vyrovnaném turnaji. Vítězný tým hrál v sestavě - Štrombach - Provazník, Vichterey R. Hejl, Novotný, Vichterey M. a Kozák. Celý turnajový maratón měl 46 utkání, které odřídila trojice rozhodčích - Budský, Červený a Sabó.
V ý s l e d k y o d P l a y o f f :

Osmifinále: SC Stap Vilémov - Konírna Cvikov 3:0, JK Trans Varnsdorf - VOS Roudnice 1:0, Miminka Šluknov - Kádě 5000 Velký Šenov 1:0, Bohemia Beton Rumburk - Hapťák Šluknov 1:0, Karibik Šluknov - Testostejoni Ústí n.L. 1:1 (4:3 na PK), Pekelníci Dobruška - Bílá Vdova Varnsdorf 1:0, JPS Gastro Neratovice - Dejsipulitr Varnsdorf 2:1, Desperádos Proboštov - Nica Rumburk 3:0
Čtvrtfinále: SC Stap Vilémov - JK Trans Varnsdorf 0:0 (3:2 na PK), Bohemia Beton - Miminka Šluknov 2:0, Pekelníci Dobruška - Karibik Šluknov 3:0, JPS Gastro Neratovice - Desperádo Proboštov 0:0 (3:2 na PK)
Semifinále: SC Stap Vilémov - Bohemia Beton Rumburk 0:0 (3:2 na PK), JPS Gastro Neratovice - Pekelníci Dobruška 2:1
O 3.místo: Bohemia Beton Rumburk - Pekelníci Dobruška 1:0
Finále: SC Stap Vilémov - JPS Gastro Neratovice 0:0 (3:1 na PK)

Vyhodnocení nejlepších jednotlivců a kolektivů:

Nejlepší hráč : Pokorný Jakub - JPS Gastro Neratovice
Nejlepší brankář : Štrombach Milda - SC Stap Vilémov
Nejlepší střelec: Hendrych David - 6 branek - Bohemia Beton Rumburk
Nejlepší rozhodčí: Budský Václav - Lipová
Nejstarší hráč: Sommerschuh Albín - 47 let - JK Trans Varnsdorf
Cena Fair Play: Pekelníci Dobruška
Nejlepší domácí celek: SC Stap Vilémov - 1.místo
Nejsympatičtější celek: Výšinka Team Turnov

Nejlepší čtyři mužstva obdržela pěkné poháry a dárkové koše. Vítěz k tomu ještě tradiční živé sele o váze 25 kg a putovní pohár. Nejlepší jednotlivci pak další hodnotné ceny, které předávala Hanka Bálková - sestra zesnulého Honzy Bálka společně s místostarostou obce Jitkou Kopřivovou, funkcionáři Sálovka Clubu Stap Vilémov a SK Stap Tratec Vilémov. Turnaj se těšil i velkému zájmu diváků, kterých se po celý den sešlo více než 150. Zpestřením pro všechny účastníky této akce bylo jistě i shlédnutí kronik z historie všech dosavadních turnajů, stejně jako rozsáhlá fotogalerie na stěnách haly ze sportovního dění ve Vilémově. Byl to dle názoru zúčastněných hráčů i přítomných odborníků, opět jeden z nejhodnotnějších turnajů, který kdy byl ve Vilémově i v širokém okolí uspořádán.

Všichni účastníci obdivovali výbornou organizaci celé akce. Pořadatelé nezapomněli v průběhu turnaje navštívit i oba hroby zesnulých kamarádů a uctít jejich památku položením pěkné kytice.
Pořadatelé děkují touto cestou všem sponzorům, kteří se na této akci spolupodíleli a díky nimž bylo možno zajistit velice hodnotné ceny, které přesáhly sumu 20 tisíc Kč !!!


Komentáře

Jméno:

jedna+1=

Vypsat všechny komentáře
Vypsat všechny komentáře
Používáme Livescore
© Michal Fritzsche, JK TRANS Varnsdorf
Optimalizováno pro IE7 a Firefox
Made by Michal Fritzsche, 2008