Hodnocení sobotního turnaje Celostátní ligy

Kdo nebyl v sobotu ve sportovní hale, ten o hodně přišel. Nejprve nás čekal lídr tabulky PCO Rudolfov. Zkušený soupeř trestal naše chyby, a tak jsme po půlhodině prohrávali 1:4. Po zredukování sestavy přišel neskutečný obrat, kdy Míla Kučera v poslední minutě rozhodl o našem vítězství. Musím před klukama smeknout co v posledních deseti minutách předvedli. Ve druhém zápase nás čekali Bombarďáci Větřní. Ti na nás vlétli a již ve 14. minutě vedli 1:4. Kluci se nechali tvrdou hrou rozhodit. Do druhého poločasu jsem musel zredukovat sestavu, a to se opět vyplatilo. Taky jsme se vyrovnali agresivní hře. Nakonec se historie opakovala, když opět Míla Kučera rozhodl v poslední minutě o našem vítězství. A mohla začít vítězná děkovačka s fanoušky, kterým děkujeme za podporu.