Reprezentační A mužstvo vyhrálo v prvním mezistátním utkání nad Francií 6:4

zobrazit foto

V Paříži se v sobotu 6. května hrálo první mezistátní utkání mezi domácí Francií a Českou reprezentací v sálovém fotbalu-futsalu. Češi vstoupili do utkání velmi aktivně a Ondřej Havrda během pár minut zkompletoval hattrick. Ještě do půle přidali čeští futsalisté další dvě trefy, kdy se trefili Sop a Bulejko. Domácímu týmu se nakonec podařilo vstřelit jednu branku. První půle tak vyzněla jednoznačně pro svěřence trenéra Aleše Štorce.

Ve druhém dějství český tým navýšil své vedení na 6:1, kdy čtvrtou trefu zaznamenal opět Ondřej Havrda. Poté se ke slovu dostali i domácí hráči a třemi střeleckými zásahy dokázali konečný výsledek zkorigovat na dvoubrankový rozdíl. O výhře českých futsalistů tak rozhodla vynikající první půle a také střelecká potence Ondřeje Havrdy, který zaznamel čtyři trefy. Odvetné utkání se hraje v Paříži v neděli od 14 hodin.

Francie – Česká republika 4:6 (1:5)
Branky: Havrda 4, Sop, Bulejko