Futsalové gardě Varnsdorfu se pátý turnaj vůbec nepovedl 🙉

Áčko Jílového poprvé ztratilo, nestárnoucí Jarda Suchánek skóroval!!!

V sobotu 7.1.2023 se v Libouchci odehrálo již páté kolo Benešovské stavebniny Veteráns ligy Ústeckého kraje a největší událostí nejen tohoto turnaje se stal vstřelený gól Jardy Suchánka v dresu Dumba, který již dávno oslavil sedmdesátiny!!! Gratulujeme a věříme, že jeho střelecký apetit ještě zdaleka nevyprchal!!!. Toto kolo ukázalo nejeden překvapivý výsledek a hned dva byly na úkor dosavadního suveréna tabulky „Áčka“ Jílového, který poztrácel prvních šest bodů.
Do tohoto roku vstoupila skvěle SF Bělá Děčín, jež třikrát zvítězila a vyhoupla se tak na medailové pozice.
Bez ztráty bodu uhrála tento turnaj dvě mužstva, která však měla na programu jen dva zápasy. Přesto SK Autocentrum Jílové „B“ na druhém místě snížilo bodovou ztrátu na vedoucí „Áčko“ a Tenis Proboštov se dotáhl do našlapaného středu tabulky bojujícího o stupně vítězů.
Eurosport Teplice byl posledním týmem, který v tomto kole neprohrál a ze dvou utkání bral čtyři body za výhru a plichtu s SK Dumbo Děčín. To odjíždělo z Libouchce rovněž se čtyřmi body ovšem ze tří utkání.
Tři body za jednu výhru ze tří pokusů vybojovaly dva týmy. Již zmíněné SK Autocentrum Jílové „A“ přesto neochvějně drží první příčku, jen nechalo své konkurenty se přiblížit. Přesto vede s pohodlným náskokem sedmi bodů. Jamajka Děčín taktéž udržela svou bramborovou pozici, ale v posledním kole základní části se bude muset ještě hodně ohánět, aby udržela místo v horní polovině tabulky.
Dvě družstva nevstoupila do nového roku nejšťastněji a nebodovala. Překvapivě jedním z nich byl Futsal Varnsdorf, který tak klesl ze třetího na šesté místo a tím druhým byla Nota Děčín, jež uzavírá veteránský peloton.
Mužem kola byl zvolen Petr Havlíček ze SF Bělá Děčín a střelcem tohoto kola se stal šesti gólový Lukáš Zelenka z Tenisu Proboštov.
Následující kolo se odehraje v sobotu 28.1.2023.

odběr novinek