Větřní dokázalo s Varnsdorfem udržet čísté konto

Větřní dokázalo s Varnsdorfem udržet čisté konto

zobrazit foto

Hodnocení utkání delegátem Miroslavem Harvalíkem:

Před utkáním jsme měli příjemnou událost – předávání daru a blahopřání k narozeninám prezidentovi klubu Karlu Klabouchovi.

Hosté nechtěli zahájit utkání jako to předešlé, kdy dostali předvánoční nadílku a svědomitě bránili. A to domácím nevyhovovalo. Pak se několik minut nehrálo z důvodu zranění hostujícího hráče Kabeláče. První poločas zůstal vyrovnaný jak herně, výsledkově, tak i v proměňování šancí. 0:0.

Ve druhém poločase hráli prim brankáři a mařili jednu šanci za druhou, průlom přinesla až ve 33. minutě Cardova přesná tvrdá střela. 1:0. Hosté po obdržené brance přidali jak na hře tak na tvrdosti a začali navyšovat fauly, až z toho byly 2 trestné devítimetrové kopy, kdy jeden domácí proměnili a zvítězili 2:0.