Rudolfov potvrdil v duelu s Varnsdorfem svoje kvality

zobrazit foto

Hodnocení utkání delegátem Miroslavem Harvalíkem:
Utkání začalo opatrně a zdálo se, že bude vedeno více takticky, ale to vzalo za své již ve 4. minutě, kdy brankáře hostů prostřelil Vaněk. 1:0. V 7. minutě po udělené výhodě rozhodčích na vlastní polovině hrací plochy unikl Benát a zakončil. 2:0. Domácí v rozmezí dvou minut přidali další dvě branky Vaňkem a Jasanským. V 18. minutě opět Jasanský prošel obranou hostů, hokejovým blafákem obešel brankáře a střílel do prázdné branky. 5:0. Šestý gól padl opět po signalizované výhodě, střelcem byl Vaněk.

Druhý poločas hosté začali, tak jak bychom od nich očekávali a ovoce v podobě pěkné střely Šolce mimo dosah brankáře přinesla 22. minuta. 27. minuta- domácí Vaněk po pěkné kombinaci před brankovištěm navyšoval na 7:1. 30. minuta a navýšení skóre pro domácí po rozehraném trestném kopu před brankovištěm přidal Jasanský. 8:1. 33. minuta- snížení nepříznivého stavu zařídil Bulejko. 8:2. Po pěkné kombinaci se zapsal do listiny střelců i Peleška. 38. minuta- opět Bulejko, po zemi střelou mezi nohy snížil na 8:4. Konec utkání dohrávali hosté s pěti fauly, a proto obrana nebyla tak důsledná a ve 40. minutě Vaněk přidal devátý gól.