Po 5. kole Autocentrum Jílové Extraligy Ústeckého kraje může Futsal Varnsdorf slavit obhajobu titulu!!!

V sobotu 15.1.2022 se odehrálo páté kolo Autocentrum Jílové Extraligy Ústeckého kraje v libouchecké sportovní hale.
A už máme odtajněno, kdo se stane krajským šampiónem. Futsal Varnsdorf byl opět stoprocentní a už má dvě kola před koncem nedostižný dvacetibodový náskok. Gratulujeme k obhajobě titulu.
Za to o další místa na bedně bude ještě pořádný boj. Ještě není vůbec jasné která mužstva si zahrají ve skupině o první až čtvrté místo a která naopak o páté až sedmé. Mezi druhým a šestým týmem je rozdíl pouhých sedmi bodů. Průběžně druhý je SC Stap Vilémov, kterému se podařilo získat ze tří utkání šest bodů.
Se shodnou bilancí jako Vilémovští odjížděly z Libouchce i FC Veteráns Želenice, které si polepšily na třetí místo krajské tabulky.
SF Bělá Děčín si vyzkoušela od každého něco, tedy ve třech zápasech vyhrála, prohrála i remizovala a čtyři získané body jí pomohly k posunu na pátou pozici.
Turbo Děčín jednou zvítězilo a dvakrát odešlo z libouchecké palubovky poraženo, což nestačilo k udržení medailových pozic, ale zakotvilo těsně pod nimi.
Posledním bodujícím mužstvem bylo Bumiko Děčín. Pohříchu získalo pouhý jeden bodík, což znamenalo pokles na šesté místo.
Beznadějně poslední jsou tentokrát nebodující Hezouni Děčín, kteří už mají jistotu bojů ve finálovém kole o páté až sedmé místo.
Mužem kola byl vyhlášen Radek Vichterey z SC Stap Vilémov a nejlepším střelcem tohoto kola se stal Miloslav Kučera z Futsalu Varnsdorf za osm přesných tref.
Poslední kolo základní části se odehraje v NEDĚLI 13.2.2022 od 9.00 hod. ve Varnsdorfu.