Futsalisté Varnsdorfu přepsali historii klubu

V sobotu 22.2.2020 se v naší sportovní hale uskutečnilo závěrečné finálové kolo Extraligy Ústeckého kraje ve futsale. Naši futsalisté, kteří byli na prvním místě tabulky s náskokem čtyř bodů na druhého, mohli odehrát toto kolo celkem v klidu, ale opak byl pravdou. První zápas s Vilémovem byl z naší strany velice nervózní,  soupeř kladl tuhý odpor, měl i více gólových příležitostí,  ale poločas jsme ustáli 0:0. Snažili jsme se hráče hlavně uklidnit, protože si moc připouštěli důležitost tohoto zápasu. Ve druhém poločase jsme zvýšili pohyb a  i výkonem jsme navázali na předchozí pohárová utkání v Luhačovicích a výsledek se dostavil, zvítězili jsme 2:0. S dalším soupeřem Bumiko Děčín jsme potřebovali uhrát alespoň jeden bod k jistotě titulu. Hráči hned od začátku chtěli zápas rozhodnout a brzy vstřelili gól. Tento gól se ukázal jako mistrovský, protože stav 1:0 vydržel až do konce zápasu.Po závěrečném hvizdu již propukla v hledišti i mezi hráči euforie, protože bez ohledu na poslední zápas s Bělou, stali jsme se MISTRY EXTRALIGY ÚSTECKÉHO KRAJE. Poprvé v historii oddílu jsme získali tolik ceněné sezónní „double“, tedy vítězství v krajském poháru i v extralize.Poslední zápas s Bělou jsme odehráli s vědomím vítězství v extralize a tím i s menší koncentrací, a tak výsledek se dal očekávat. Prohráli jsme 4:1. To ale nevadilo našim skvělým fanouškům, kteří nás odměnili potleskem a skandováním.Chceme na závěr velice úspěšné sezóny poděkovat všem našim fanouškům, příznivcům, členům rodiny a sponzorům za podporu a přízeň, kterou nám dlouhodobě věnují a na zisku našeho mistrovského titulu mají nemalý podíl.Děkujeme moc hráčům za předvedené výkony, přejeme jim hlavně hodně zdraví a realizačnímu týmu přejeme pevné nervy do dalších sezon.Finálové kolo odehráli tito hráči: Langer Martin, Fiala Martin, Peleška Lukáš, Beránek Jiří, Damnitz Jakub, Lisý Lukáš, Kučera Miloslav, Bandas Patrik, Skotnica Tadeáš, Bulejko Martin. trenér Mikolášek Marcel, vedoucí družstva Relich Luboš.