02:00 - 08.02.2020 - Luhačovice
Sponzoři:
Založil: máca - 1.3.2020 15:21

SK Autocentrum Jílové "A" vítězem veteránské soutěže!!!

Mistrovské sálovkářské soutěže v našem regionu jsou již minulostí. Jako poslední odehrála své finálové kolo v sobotu 29.2.2020 v Libouchci Benešovské stavebniny Veteráns Liga Ústeckého kraje.
Od osmé hodiny ranní se hrálo o konečné 6. – 9. místo a odehrané zápasy nezamíchaly pořadím, které vzniklo po základní části. Nejlépe si vedly Old Stars Ludvíkovice, jež v posledním turnaji sezóny neprohrály a získaly sedm bodů. Dobrou formu v závěru sezóny potvrdilo SK Dumbo Děčín, když se se sezónou rozloučilo ziskem šesti bodů. Eurosport Teplice ziskem čtyř bodů udržel šestou příčku před dotírajícími Ludvíkovicemi a Dumbem. Finálový turnaj se nevydařil Notě Děčín, která zůstala bez bodu, a vlastně to byl odraz celé sezóny, jež se Notě hrubě nepovedla.
Zhruba v 10.30 hod. se rozhořely boje o celkové prvenství v soutěži. Prognózy se potvrdily a i tady se pořadí určené základní částí neměnilo. Vítězem veteránské soutěže, jež se u nás hraje desátou sezónu, se stalo SK Autocentrum Jílové „A“. Nutno podotknout, že již po deváté v řadě, pouze premiérový ročník v sezóně 2010/11 vyhrál JK Trans Varnsdorf a od té doby veteráni v Ústeckém kraji neznají jiného vítěze, než borce z Jílového.
I v tomto finálovém kole „Áčko“ Jílového potvrdilo svou nadvládu a čtyřikrát vyhrálo. V sezóně Jílovští ztratili pouze pět bodů za remízu v derby s „Béčkem“ a porážku s SF Bělá Děčín. Ta potvrdila zisk krajského vícemistra třemi výhrami a jednou porážkou právě od staronového vítěze soutěže. I SK Autocentrum Jílové „B“ kontrolovalo bronzovou příčku, když dvakrát vyhrálo a stejněkrát odešlo ze hřiště poraženo. Celkově pátý Futsal Varnsdorf bral jedinou výhru s Tenisem Proboštov, kterému finále nevyšlo, přesto se udržel na čtvrtém místě.
Mužem finálového kola byl zvolen Radek Rojko z SF Bělá Děčín a jeho týmový kolega Michal Culek se se sedmi góly stal nejlepším střelcem tohoto turnaje.
Slavnostní vyhlášení výsledků se uskuteční ve středu 25.3.2020 od 17.00 hod. ve Společenském domě Střelnice v Děčíně.