Nick: Heslo: Zaregistrovat
Gardě se první turnaj v novém roce nepovedl
Založil: máca - 19.1.2020 13:37

V 5. kole veteránské soutěže bodovala všechna mužstva

Páté kolo Benešovské stavebniny Veteráns Ligy Ústeckého kraje se odehrálo v sobotu 18.1.2020 v Libouchci. Za zajímavost tohoto turnaje lze považovat tu skutečnost, že ani jedno z mužstev neodjíždělo s prázdnou a za překvapení lze brát nečekaná vítězství Dumba a Noty nad Tenisem resp. „Béčkem“ Jílového.
Stoprocentní v tomto kole byla dvě mužstva. SK Autocentrum Jílové „A“ dvěma výhrami ve dvou utkáních pohodlně udržují náskok v čele tabulky před zbytkem veteránského pelotonu. SF Bělá Děčín po dvou vítězstvích poskočila na stříbrnou pozici. Výměna pozic mezi Bělou a Jílovým „B“ byla po tomto kole jedinou změnou ve veteránské tabulce.
Dalším šestibodovým týmem v tomto turnaji byl Tenis Proboštov, který tak udělal výrazný krok ke své účasti v bojích o veteránský titul.
Zbylá mužstva v pátém kole získala tři body. Eurosport Teplice k tomu potřeboval dvě utkání, ostatní své body urvali ve třech zápasech. Týmu SK Autocentrum Jílové „B“ tři body nestačily na udržení druhého místa a kleslo na třetí příčku. Na pátém až devátém místě se nic nezměnilo a tak jsou mužstva seřazená v následujícím pořadí: Eurosport Teplice, Futsal Varnsdorf, Old Stars Ludvíkovice, Nota Děčín a SK Dumbo Děčín.
Mužem kola byl zvolen Jan Peterka z Tenisu Proboštov a tentokrát máme dva střelce kola, oba se trefili 5x a jsou to Josef Štercl z SK Autocentrum Jílové „B“ a Zdeněk Červenka z SK Autocentrum Jílové „A“.
Závěrečné kolo základní části se odehraje v sobotu 8.2.2020 od 8.00 hod. v Libouchci.