Nick: Heslo: Zaregistrovat
Garda konečně získala nějaký bodík,ale spokojena být nemůže
Založil: máca - 12.2.2017 11:54

Po 6. kole RAF Děčín Veteráns ligy Ústeckého kraje je jasné, že nás budou reprezentovat na MČR 40+ SK Jílové a Sokol Bělá

Základní část své soutěže v sobotu 11.2.2017 uzavřeli sálovkáři RAF Děčín Veteráns ligy Ústeckého kraje v libouchecké sportovní hale. V tomto kole se rozhodlo, které dva týmy budou náš kraj reprezentovat na Mistrovství republiky veteránů v kategorii 40+. Zároveň se veteránská liga rozdělila na dvě poloviny, z nichž ta vrchní bude bojovat o sálovkářský titul přeborníka Ústeckého kraje a ta spodní si to rozdá o celkové páté až osmé místo.
Vedoucí duo SK Jílové – Sokol Bělá v tomto turnaji předvedlo nejlepší výsledky a zaslouženě si tak zajistilo účast na MČR veteránů v kategorii 40+. SK Jílové v 6. kole odehrálo čtyři utkání, z nichž tři vyhrálo a jednou remizovalo právě se Sokolem Bělá. Ten ještě dvakrát zvítězil a pojistil si druhou příčku. Při pohledu na veteránskou tabulku je zřejmé, že souboj o celkové vítězství svedou již jen Jílovští s Bělskými.
Ve výborných výkonech pokračuje Tenis Proboštov, který v loňské sezóně měl po základní části pouhé čtyři body, kdežto v této jich má o plných dvacet více. Tentokrát si z Libouchce odvezl šest bodů za dvě výhry a jednu porážku a v pohodě si tak udržel sedmou příčku.
Stejně jako Tenis si vedl i další teplický zástupce Eurosport Teplice, čímž si zajistil účast v bojích o medaile.
Šest bodů také získala Nota-Slovanka Děčín, která je vybojovala ze čtyř zápasů. O pouhé dva body jí unikla účast v bojích o titul a je po základní části pátá. Čtvrtou příčku před Notou-Slovankou udržely Old Stars Ludvíkovice, jímž k tomu pomohly vybojované tři body ze čtyř zápasů.
Stejně jako Ludvíkovicím se na libouchecké palubovce dařilo i JK Trans Varnsdorf. „Jékáčka“ si drží sedmou pozici. Na chvostu veteránského pelotonu jsou stále SK RAFani Děčín, kteří jako jediní v tomto kole nebodovali.
Mužem kola byl zvolen Jan Mikšovic z Eurosportu Teplice a nejlepším střelcem kola se stal Radek Rangl z SK Jílové se sedmi trefami.
O první až čtvrté místo si zahrají týmy SK Jílové, Sokol Bělá, Eurosport Teplice a Old Stars Ludvíkovice.
O páté až osmé místo si zahrají týmy Nota-Slovanka Děčín, Tenis Proboštov, JK Trans Varnsdorf a SK RAFani Děčín.
Finálové kolo se odehraje v sobotu 4.3.2017 od 9.00 hod. ve Varnsdorfu.