Nick: Heslo: Zaregistrovat
Áčku se poslední letošní turnaj vůbec nepovedl
Založil: máca - 20.12.2015 16:21

DeCe Computers Extraliga má za sebou 4. kolo

Poslední sálovkářskou akcí roku 2015 v našem kraji bylo 4. kolo DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje, jež se uskutečnilo v libouchecké sportovní hale v sobotu 19.12.2015.
Událostmi tohoto kola se staly dvě věci, jednak první bodová ztráta hráčů Autocentra Jílové „A“ a po dlouhé době bezbodový turnaj pro sálovkáře JK Trans Varnsdorf „A“.
Velký vzestup a útok na přední pozice v poslední době předvádějí borci Sokola Bělá. V tomto turnaji byli jako jediní stoprocentní a s devíti body se vyšvihli již na pátou pozici, nedaleko od stupňů vítězů.
Mužstvo Autocentrum Jílové „A“ stále předvádí svůj vysoký standard a i přes první bodovou ztrátu za jednu remízu suverénně vévodí extraligovému pelotonu.
Kartami začínají pořádně míchat FC Veteráns Želenice. Po svém premiérovém úspěchu v poháru Ústeckého kraje, hrají výborně i v Extralize a i díky šesti bodům získaným v tomto kole se Želeničtí vyšvihli na druhé místo.
Bumiko Děčín využilo zaváhání Varnsdorfu, přeskočilo jej v tabulce a je již třetí. Tentokrát mu k tomu dopomohl zisk šesti bodů ze tří utkání.
Dařilo se i hráčům DeCe Computers Děčín, kteří odjížděli z Libouchce se stejnou bilancí jako Bumiko s Veterány a rozhodně ještě nevzdávají boj o finálovou pětici.
Metalliga Proreka CZ o.s. Teplice získala čtyři body a prakticky tak zdvojnásobila svůj bodový zisk, přesto to nestačilo k vylepšení své deváté příčky. Nicméně se v Teplicích jistě začalo blýskat na lepší časy.
Turbo Děčín „A“ se nemůže dostat do té správné herní pohody a nedaří se jim sbírat větší množství bodů. I v tomto kole získalo jen tři ve třech utkáních a v tabulce se propadlo o jedno místo na to osmé.
Posledními týmy, které v tomto kole bodovaly, jsou FC Louka Košťany ČOS a SC Stap Vilémov. Obě mužstva shodně získala jeden bod za plichtu, v dalších dvou zápasech prohrála. Louka si o jednu příčku pohoršila a je šestá, Vilémov uzavírá extraligovou tabulku.
Jak již bylo napsáno, turnaj se vůbec nevydařil hráčům JK Trans Varnsdorf „A“, kteří tentokrát nebodovali, což je stálo medailové umístění a jsou v průběžné tabulce čtvrtí.
Mužem kola byl zvolen Jakub Múčka z Metalliga Proreka CZ o.s. Teplice, nejlepší střelce kola máme hned dva a to Petra Benáta z Autocentra Jílové „A“ a Davida Vepřovského ze Sokola Bělá. Oba shodně nastříleli 5 gólů.