Nick: Heslo: Zaregistrovat
Garda navázala na áčko a béčko
Založil: máca - 20.12.2013 08:24

Sálovkáři Kovošrot group Veteráns ligy jako první otestovali nový povrch v Libouchci

 

Prvními sálovkáři, kteří otestovali nový povrch v libouchecké sportovní hale, byli účastníci Kovošrot group Veteráns ligy v sobotu 26.10.2013. Soutěž „starých pánů“ se rozšířila o mužstvo z Teplicka - Tenis Proboštov a v této sezóně je tedy šestičlenná.
V úvodním kole se nejvíce dařilo hráčům JK Trans Varnsdorf, kteří šli ve stopách svých kolegů v dalších sálovkářských soutěžích v Ústeckém kraji. Ani v jednom ze svých tří odehraných utkání nezaváhali a jsou v čele veteránské ligy. Je velkou zajímavostí, že po prvních kolech DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje, 1. Autocentrum Jílové ligy a Kovošrot group Veteráns ligy vévodí těmto soutěžím sálovkáři jednoho mužstva JK Trans Varnsdorf.
Stejně jako v 1. děčínské lize tak i v lize veteránů vedou Varnsdorfští pouze o skóre, jelikož stejně úspěšní byli v úvodním kole i hráči SK Jílové, kteří rovněž své tři protivníky porazili a usadili se na druhé pozici.
Bronzovou pozici obsadil tým SK Rafani Děčín, jemuž k tomuto umístění postačilo jednou zvítězit, jednou prohrát a jednou se o body podělit se svým protivníkem.
Rozbuška Boletice taktéž jednoho svého soupeře porazila, ale dvakrát odešla poražena. Vybojované tři body prozatím stačí Boletickým k umístění na čtvrtém místě.
Jediný bod za remízu si z Libouchce odváží veteráni Sokola Bělá. Další dva zápasy prohrál a tak stříbrný tým uplynulé sezóny nemůže být se vstupem do nového ročníku vůbec spokojen.
Nováček soutěže Tenis Proboštov všechna svá utkání prohrál a uzavírá veteránský peloton. Věříme, že se Proboštovští v soutěži brzy rozkoukají a ostatním týmům ukáží svoji kvalitu.
Mužem kola byl zvolen Václav Fišer z JK Trans Varnsdorf, který se šesti přesnými zásahy ovládl i střeleckou soutěž.
Všechna utkání řídili rozhodčí V. Sejk, D. Uher a Z. Mráz. Následující kolo se odehraje dne 16.11.2013 ve Sportovní hale Varnsdorf s výkopem v 9.00 hodin.

 

 

Tabulka KOVOŠROT GROUP VETERÁNS LIGY ÚK po 1 kole

 

1. JK TRANS Varnsdorf 3 3 0 0 13 : 7   9

2. SK JÍLOVÉ              3 3 0 0   7 : 2   9

3. SK RAFani Děčín      3 1 1 1   6 : 6  4

4. ROZBUŠKA Boletice  3 1 0 2 8 : 10  3

5. SOKOL Bělá            3 0 1 2 2 : 5    1

6. TENIS Proboštov     3 0 0 3  4 : 10  0


Komentáře

Jméno:

jedna+1=

Vypsat všechny komentáře
Vypsat všechny komentáře
Používáme Livescore
© Michal Fritzsche, JK TRANS Varnsdorf
Optimalizováno pro IE7 a Firefox
Made by Michal Fritzsche, 2008