Nick: Heslo: Zaregistrovat
Aktuality
Finálové kolo krajské extraligy očima Máci Mikoláška
Vložil: máca - 25.2.2020 11:24

FUTSAL Varnsdorf vyhrál Extraligu ÚK a slaví double
Vložil: máca - 24.2.2020 14:45

Garda proklouzla do finálové pětky
Vložil: máca - 10.2.2020 14:59

Následující zápasy:
Poslední zápasy:
Liga
JK Trans 'A'
Bumiko
1-4
02:00 - 22.02.2022 - Varnsdorf
Liga
JK Trans 'A'
Sokol Bělá
1-0
03:00 - 22.02.2020 - Varnsdorf
Liga
JK Trans 'A'
Vilémov
2-0
01:00 - 22.02.2020 - Varnsdorf
Liga
JK Trans 'G'
Nota
5-3
03:00 - 08.02.2020 - Libouchec
Liga
JK Trans 'A'
Moravská Třebová
1-2
03:00 - 08.02.2020 - Luhačovice
Pohár
JK Trans 'A'
Bombarďáci Větřní
3-2
02:00 - 08.02.2020 - Luhačovice
Sponzoři:
Celostátní liga sálových fotbalistů otevírá v sobotu čtvrtfinálové brány
Založil: máca - 8.2.2013 10:24

O víkendu začínají čtvrtfinálové série v celostátní lize sálových fotbalistů a jako první budou mít výhodu domácího prostředí týmy umístněné na 1. až 4. pozici po základní části. O tu však přišli futsalisté Slavičína, neboť jejich regionální soupeř ze Zlína si pro utkání ve čtvtfinále play off také vybral moderní sportovní halu v Luhačovicích. Další utkání proběhnou v pražském Edenu, dále v hale poličského gymnázia a také ve sportovní hale v Křenovicích u Brna.

Jako první se bude hrát v sobotu od 13:00 hodin utkání v hale Slavie, kam zavítá jihočeské Větřní. Suveréna základní části pražský Chemcomex prověří osmý tým tabulku, ale zápasy play off jsou ošidné a favorit to kolikrát nemívá lehké. Chemcomex ale disponuje kvalitním kádrem se všemi hvězdami, brankáři Vozárem a Marešem, střelci Šnídlem, Fichtnerem, Rottem a Holečkem a také výborně propracovanou defenzívou. Větřní vedené reprezentačním trenérem jedenadvacítky Pavlem Šilhanem ale nemá v Praze co ztratit a do boje může vytasit své největší žolíky Caise, Weinharda a Soukupa. Odveta je naplánována za týden do Českého Krumlova.

Další utkání má naplánován výkop ve 14:30 hodin a v Křenovicích u Brna se utká pořádající Gioia Brno proti Klatovům. Domácí tým vstupuje do play ze třetí příčky, klatovským hráčům patřila po základní části šestá pozice. Bude zajímavé sledovat, zda se v dresu Šumavanů objeví dvě největší osobnosti Mužík s Preslem. Brněnský tým bude spoléhat na bohaté futsalové zkušenosti Havla a Outraty. Mírným favoritem zůstává Gioia, která bude mít pohromadě kompletní kádr, i když v posledním utkání v základní části v Klatovech na svého soupeře nestačila. Odvetné utkání se hraje za týden v klatovské hale na Čapkově ulici

Od 16:00 hodin startuje utkání v Poličce, která skončila po základní části na druhém místě. V hale místního gymnázia se dá očekávat bouřlivá atmosféra v souboji úřadující mistra s krkonošskou Jilemnicí, která získala v základní části sedmou příčku. Domácí tým bude spoléhat na své obrovské zkušenosti ze zápasů v play off v lize a také v evropských pohárech a na výkony Netolického s Chmelíkem. Hostující tým však v letošní sezóně ještě s Poličkou neinkasoval a reprezentační brankář Jilemnice Aleš Hekera může být pro svůj tým velkou oporou, dále se Sico bude spoléhat na dovednosti Srkala s Krausem. Odvetné utkání je naplánováno na příští sobotu do jilemnického sportovního centra.

Poslední duel čtvrtfinálové série se bude konat v Luhačovicích, kde od 18:30 hodin nastoupí ve valašském derby týmy na 4. a 5. místě po základní části, což je Slavičín a Zlín. Bitva na moravském poli má favorita ve zlínském týmu, který disponuje zkušenějším kádrem, Slavičínu bude citelně chybět zraněný Matůš a povinnostmi ve velkém fotbalu ve Znojmě vázaný Josef Hnaníček. Pikantní souboj bude i v tom, že hned pětice zlínských hráčů oblékala dres Slavičína v uplynulých letech a Světlík s Hnilem jsou dokonce mistři ČR s Jerevanem z roku 2002. Luhačovická hala určitě zažije urputné souboje a odehraje se zde celá tato čtvrtfinálová série.


Komentáře

Jméno:

jedna+1=

Vypsat všechny komentáře
Vypsat všechny komentáře
Používáme Livescore
© Michal Fritzsche, JK TRANS Varnsdorf
Optimalizováno pro IE7 a Firefox
Made by Michal Fritzsche, 2008