Nick: Heslo: Zaregistrovat
Domácí hala přinesla tři body a posun v tabulce.
Založil: alba - 12.12.2012 11:52

Varnsdorfská hala zažila krásnou futsalovou neděli. Tři špičkové týmy hostů , výborné, hlučné a přitom korektní publikum, to vše přispělo k dobré atmosféře, do které přisypali sálovkářské koření i domáci futsalisté, kteří si po dobrém výkonu připsali tři body a předali tak pomyslného ,,černého Petra,, týmu z Vamberka.

JK TRANS Varnsdorf A –   SK Jerevan Slavičín    2:3

Výborné utkání z obou stran. Rozdíl v týmech byl především o zkušenostech a hlavně schopnosti řešit přečíslení a koncovky. Hosté vedli v poločase 0:1. Rozhodnutí přišlo v začátku druhého, kdy Jerevan potrestal naše dvě chyby a bylo to již 0:3 . V dalším průběhu si Slavičín výsledek hlídal, přesto jsme si vytvořili příležitosti , které se daly proměnit. Bohužel, chyběl klid v koncovce. Při závěrečném presingu jsme již stačili pouze korigovat výsledek na ,,přijatelných,, 2:3 když góly dali Jirka Beránek a mladý Kučera.

Branky:   Beránek Jiří, Kučera

JK TRANS Varnsdorf A  – SK SICO Jilemnice 3:2 vypjaté utkání které se líbilo, navíc s dramatickou koncovkou, kterou jsme zvládli lépe my. Jíž v páté minutě šli do vedení hosté( 0:1) . Náš tým byl ale Jílemnici vyrovnaným soupeřem a v jedenácté minutě bylo, díky pohotovému Kučerovi, srovnáno na 1:1. V úvodu druhé  půle jsme připravili pro nadšené diváky parádní futsalovou akci, na jejímž konci dával do prázdné Rada (2:1) . SICO se muselo tlačít do útoku a otvírat svojí jinak pozornou obranu. Přišly naše další dvě velké šance ( hlavně ta Zadinova do ,,prázdné,, byla tutová !! ) , ve kterých jsme měli zápas rozhodnout. Bohužel se tak nestalo !! Jako důležitý tah trenéra hostů se ukázalo, vysunutí výborného Krause na pivota, který se ,,kouči,, odměnil gólem na 2:2 . Zápas spěl ke konečné remíze. Proti však byl Jarda Beránek, který v poslední minutě tohoto napínavého utkání proměnil těžký ,,Didiho padající list,, a poslal Jékáčka za třemi body . Hala doslova explodovala a výborní fanoušci odměnili hráče skandováním a potleskem ve stoje. Nutno dodat, že ovace vyprovázely i výborný tým z Podkrkonoší, který svým výkonem přispěl ke kvalitě a dramatičnosti tohoto mače.

Branky:  Kučera, Rada, Beránek Jaroslav