Nick: Heslo: Zaregistrovat
Varnsdorf má první tři body v 1. lize.
Založil: alba - 3.12.2012 14:53

Po výborném výkonu s Větřním přišly první tři body v soutěži , které jsme si za předvedený výkon jednoznačně zasloužili. Horší to bylo v utkání proti Klatovům, kde silný tým hostů na hřišti dominoval a překvapení nepřipustil. Příští týden konečně hrajeme na domácí palubovce a tak celý tým doufá, že nás zaplněná hala požene k dalším bodům.

JK TRANS Varnsdorf A –   Bombarďáci Větřní   5:2

Tradici jsme neporušili a již po třech minutách přišel další parádní vlastenec a prohrávali jsme 0:1!! Naštěstí nás to do kolen nedostalo a po střelách Jirky Beránka a nadějného Kučery jsme do poločasu výsledek otočili na 2:1. Když v 25. minutě přidal  další gól Jarda Beránek, bylo to už slibných 3:1 . Soupeř z Větřní se však nevzdával. Přibetonoval náš tým do hluboko zatažené obrany . Několikrát nás podržel výborný brankář Schejbal . I on byl ale v 32. minutě krátký na střelu Jakuba Krznárika (2:3). Závěrečné drama ukončil parádní střelou k tyči Kuba Zadina(4:2) , kterého napodobil v poslední minutě svým druhým gólem v zápase Jarda Beránek(5:2). První tři body JK Trans v 1 . lize byly na světě .

Branky:  Beránek Jar 2x,Kučera,Zadina, Beránek Jiří

JK TRANS Varnsdorf A  – SF Trivel Klatovy 2:6 - pokud si hráči za první utkání zaslouží jednoznačně pochvalu, tak proti západočechům rozhodně ne. Výborný soupeř nás , i díky naivitě a přístupu k zápasu, doslova smetl z palubovky. Jediný, kdo naše mužstvo dlouho držel nad vodou, byl opět výborný brankář Schejbal, který však sám na všechno stačit nemohl. Dva závěrečné góly, kterými jsme korigovali v tu chvíli strašidelných 0:6 !! , už celkový dojem napravit nemohly. Zajimavostí je, že na závěr utkání dal trenér P. Šiška příležitost teprve patnáctiletému !! talentu Ondrovi Doležalovi, který si tak odbyl premiéru v dresu Jékáček . Navíc byl  Ondra na hřišti ve chvíli, kdy jsme dali obě branky a tak má z tohoto utkání vzpomínku v podobě dvou plusových bodů !!

Branky:  Beránek Jiří. , Jägr Jiří