Nick: Heslo: Zaregistrovat
Áčko ani z Prahy body nepřivezlo.
Založil: alba - 26.11.2012 12:16

Palubovka pražské Slávie nám body opět nepřinesla. I přes slibný výkon nás opět zradila koncovka, která se stává černou můrou v našem ligovém působení.

JK TRANS Varnsdorf A –   Chemcomex Praha   0:4 

hráči se ještě nestačili zahřát a už kopal Chemcomex proti nám penaltu, kterou Kamas bez problémů proměnil. Pražáci nás tlačili, ale dvě tutovky do poločasu jsme měli i my , nedali jsme a soupeř tu svoji s jistotou proměnil. Ve druhém poločase , jak už se stává naší tradicí, jsme si dali po střele Fichtnera parádního vlastence a o zápase bylo rozhodnuto

                                                                

JK TRANS Varnsdorf B  – Adria Nový Bor 1:3 -první gól dal soupeř z Boru, ale v dalším průběhu prvního poločasu, jsme byli lepší my. Měli jsme několik slibných šancí, dokonce  jsme i dvakrát Kubou  Beránkem nastřelili borskou tyč, ale ujala se pouze jediná. V 16. minutě  po pohotové narážečce J. Beránka skóroval J. Rada. Druhý poločas byl Bor o malinko lepší a když 4 minuty před koncem,po našem špatném odkopu, šel Bor díky Strouhalovi opět do vedení, bylo zle.  Stejný hráč, při naší riskantní hře, pečetil vteřinu před koncem na 1:3.

Branky:  J. Rada


Komentáře

Jméno:

2 a tři=

Vypsat všechny komentáře
Vypsat všechny komentáře
Používáme Livescore
© Michal Fritzsche, JK TRANS Varnsdorf
Optimalizováno pro IE7 a Firefox
Made by Michal Fritzsche, 2008