Nick: Heslo: Zaregistrovat
Varnsdorf s Brnem prohrál.
Založil: alba - 5.11.2012 14:42

Do Jílemnice jsme jeli minimálně pro bod. Bohužel jsme vyhořeli v koncovce a tak bral body zaslouženě soupeř z Brna

JK TRANS Varnsdorf  –   Gioia Brno 0:3  – první půle byla vyrovnaná. V závěru jsme nastřelili tyč a měli dvě ,,mega,, šance. Bohužel jsme je neproměnili. Ve druhém poločase bylo jasné, že to bude o prvním gólu. Po našem vlastňáku se to podařilo hostům, kteří šli ve 23. minutě do vedení. V 27. už to bylo 2:0 pro Brno, když dorážku po zásahu našeho brankáře dorazil šikovný Fic. Kupodivu nás to do kolen nepoložilo. Hráči dřeli do úmoru. Přicházely i šance, které jsme bohužel nevyužili a nebo je zlikvidoval výborný brankář hostů, Tomáš Bartoň. Brněňští  čekali na protiútoky do naší odkryté obrany . Nakonec jim i jeden vyšel, když branku vsítil ve 36. minutě Prokeš a bylo jasné, že ani tentokrát historický bod v nejvyšší soutěži nezískáme. Kaňkou utkání byl surový faul na našeho Kubu Zadinu, který musel být odvezen do nemocnice na vyšetření. Rozhodčí tento zákrok k údivu všech nepotrestali !!!