Nick: Heslo: Zaregistrovat
Kvalifikace o CL hodnocení
Založil: alba - 20.3.2012 12:07

 

Začnu tím, že jsem rád, že jsme na kvalifikaci jeli . Měla by to být povinnost vítěze kraje, aby ukázal, že se na severu hraje dobrá sálovka. Samotný turnaj hodnotím kladně . Měl úroveň a organizátoři udělali vše proto , aby se týmy mohly soustředit pouze na sálovku.

Z naší strany mě zklamalo utkání , nebo lépe řečeno první poločas, s Novým Borem.. To nesmyslné běhání nemělo s tím co umíme nic společného. Chvála, že jsme někoho přehrávali, u mě neobstojí. Stokrát jsme se v minulosti přesvědčili, že to tak nefunguje . Dopadlo to ,jak muselo. Soupeř si počkal a udeřil. Zbytek zápasu pak byl mrháním sil a pokusu zachránit nemožné.

Zbytek turnaje byla jiná káva . Tohle byla sálovka, díky které jsme vyhráli kraj. Dobrá obrana, důraz a kvalita v rychlém přechodu na soupeřovu polovinu . Myslim si, že se i daly dohrát v náš prospěch obě koncovky, ale to je o zkušenostech z vypjatých utkání.

Z hráčů musím pochválit jednoznačně Tomáše Jágra a Jirku Beránka. Jejich nasazení, myšlenka a schopnost prosadit se jeden na jednoho, byla příkladná . Dříči , kteří nechají na hřišti duši a přesně vědí co hrát, to jsou Marcel Mikolášek ( doteď nechápu, proč nehrál první utkání !! ), Jirka Jágr, Jan Rada a Michal Fritzche. Vynikající byl tah s nominací Petra Lisýho na poslední utkání. Dokázal, že pokud mu síly stačí, má ještě týmu co dát a co víc !! Díky vstřelené brance, která byla v té chvíli postupová, se mohl nesmazatelně zapsat do historie klubu. Vyloženě nezklamali ani ostatní a však od některých jsem čekal o malinko více.

Kvalifikace a vlastně celá sezóna je za námi. Že byla úspěšná není pochyb. Chyběla třešnička na dortu v podobě postupu, což ale jako neúspěch rozhodně neberu.


Komentáře

Jméno:

2 a tři=

Vypsat všechny komentáře
Vypsat všechny komentáře
Používáme Livescore
© Michal Fritzsche, JK TRANS Varnsdorf
Optimalizováno pro IE7 a Firefox
Made by Michal Fritzsche, 2008