Nick: Heslo: Zaregistrovat
Aktuality
Finálové kolo krajské extraligy očima Máci Mikoláška
Vložil: máca - 25.2.2020 11:24

FUTSAL Varnsdorf vyhrál Extraligu ÚK a slaví double
Vložil: máca - 24.2.2020 14:45

Garda proklouzla do finálové pětky
Vložil: máca - 10.2.2020 14:59

Následující zápasy:
Poslední zápasy:
Liga
JK Trans 'A'
Bumiko
1-4
02:00 - 22.02.2022 - Varnsdorf
Liga
JK Trans 'A'
Sokol Bělá
1-0
03:00 - 22.02.2020 - Varnsdorf
Liga
JK Trans 'A'
Vilémov
2-0
01:00 - 22.02.2020 - Varnsdorf
Liga
JK Trans 'G'
Nota
5-3
03:00 - 08.02.2020 - Libouchec
Liga
JK Trans 'A'
Moravská Třebová
1-2
03:00 - 08.02.2020 - Luhačovice
Pohár
JK Trans 'A'
Bombarďáci Větřní
3-2
02:00 - 08.02.2020 - Luhačovice
Sponzoři:
Dvě minuty od ligy .
Založil: alba - 19.3.2012 14:42

 

Početná skupina hráčů ale i fanoušků se vydala v sobotu ráno na cestu . Cíl byl v Kostelci nad Černými lesy, kde se hrála kvalifikace o Celostátní ligu . Cesta proběhla v pohodě i s kafíčkem v Mladé Boleslavi. Sportovní halu v Kostelci našla navigace a první pohled z venku nevěštil nic dobrého. Ošuntělý komlex budov okolo kterých jsme slušně bloudili, než jsme trefili správný vchod. Samotná hala pak byla daleko lepší, než se zdála z venku. Když pominu vedro, které však bylo v hale díky počasí venku  , chybějícímu občerstvení a dopoledne nefunkčním vodovodem na záchodech v hledišti , tak hala jako taková špatná nebyla. Prostorná s optimálními rozměry pro sálovku . Co mně chybělo , byli diváci. Chápu, že se pořadatel snažil , neupřednostnit ani jednoho kvalifikanta domácím prostředím, ale pro propagaci sálovky je to ztráta. U nás by hala praskala ve švech a samotná kvalifikace by přitáhla obrovskou pozornost . Ale abych jenom nehanil ... Musím pochválit organizaci celého turnaje , která byla na výborné úrovni a nedá se jí nic vytknout. A ač to v Čechách nebývá zvykem, tak bych chtěl, a to i přesto že jsme neuspěli, pochválit rozhodčí, kteří přispěli svojí profesionalitou k vynikající úrovni turnaje.

 

JK TRANS : Adria Nový Bor 3:6

Proti čerstvému vítězi Českého poháru jsme nezvládli začátek utkání a krutě za to zaplatili. Opticky jsme měli navrch, ba dokonce jsme si připravili dvě tutovky, které však bravůrně zneškodnil výborný brankář Adrie Rangl . Co však bylo horší, že i přesto že jsme věděli, jak je soupeř silný v rychlém protiútoku, jsme zapomněli na obranu a novoborští hráči nás dvakrát krutě potrestali. Stav 2:0 bylo přesně to, co chytrý soupeř potřeboval. Ten už pak do konce utkání kontroloval průběh . A tak i přesto , že jsme neprůstřelnému brankáři Ádrie, který nedostal v Českém poháru v pěti utkání ani gól, přerušili sérii a zatížili jeho tým třemi trefami, svítil na ukazateli konečný stav 3:6 v náš neprospěch. Adrie ukázala svoji sílu a tři body si zasloužila .

 

 

JK TRANS : Gioia Brno - 3:3

 

Proti černému koni kvalifikace bylo vše jinak. Začali jsme hrát svoji hru, která je nám vlastní a na hřišti to bylo vidět . Pozorná obrana s překvapivými protiútoky slavila úspěch . Brno hrálo dobře, ale dlouho to vypadalo, že tahá za slabší konec. Když už to vypadalo, že tři body budou naše, přišla nešťastná poslední minuta, kdy jsme se po naší hrubce rozhodli, darovat body za plichtu i soupeři .

 

JK TRANS : FS Sádek - 2:2

 

Systém turnaje a los nám určil, hrát mač se Sádkem ihned po skončení utkání s Brnem. Pokud si Sádek myslel, že unaveného soupeře lehce dorazí, opak byl pravdou. Naší motivaci byla jistota postupu, pokud Sádek porazíme. Začali jsme, jako bychom už neměli dvě utkání v nohách. Navíc zaskočený soupeř chyboval a prohrával jedna nula. Když jsme ve druhém poločase přidali druhý gól, vypadalo to už hodně nadějně . Bohužel nám docházely síly. Soupeř nás zmačknul a snížil na 2:1 . I přesto jsme nadějný výsledek drželi do předposlední minuty. Stačilo ještě jednou vystřídat . Lavička však byla daleko a hráči se k ní nedostali. Nepomohli jsme si ani taktickým odkopem a nebo faulem, který by vystřídání umožnil. Šikovný ,takřka už vyřazený Sádek toho využil a srovnal na 2:2 . První liga nám tak proklouzla mezi prsty ...


Komentáře

Jméno:

jedna+1=

Vypsat všechny komentáře
Vypsat všechny komentáře
Používáme Livescore
© Michal Fritzsche, JK TRANS Varnsdorf
Optimalizováno pro IE7 a Firefox
Made by Michal Fritzsche, 2008