Nick: Heslo: Zaregistrovat
Kvalifikace se blíží ......
Založil: alba - 14.3.2012 09:33

 

náhled obrázku

 

 

Do začátku kvalifikace zbývají poslední tři dny a tak jsem se snažil vysondovat co je nového.  

Brankář Petrák se vrátil z Kanady a do soboty se bude snažit dohnat spánkový deficit.  Na kvalifikaci nás posílí Tomáš Jägr, který na posledním turnaji chyběl a povolán byl i náš další hráč Fanda Skyva . Roli devátého hráče přijal Petr Lisý .  Ke zraněným Pepovi Galbavýmu a Jardovi Beránkovi se přidal i Honza Rada, který se zranil v posledním zápase s Turbem. . Narozdíl od prvně jmenovaných je však velká šance, že v sobotu nastoupí.

Marcel obíhá úspěšně sponzory. Měl i jednání s naším hlavním sponzorem p. Kňourkem, který na náš úspěch okamžitě reagoval a patří mu za to velký dík. Poděkování však patří všem, kteří nám po celý rok pomáhají . 

Do  kvalifikace nastoupíme ve žlutých retro dresech, ve kterých hrála minulá generace Jékaček a přesto  že jsme v nich odehráli neskutečné množství bitev, jsou stále jako nové. Byly to právě žlutě kanárkové dresy, ve kterých jsme hráli finále Českého poháru v roce 2005 .

Na kvalifikaci s námi pojedou i někteří naši příznivci . Řeší se auta řidiči atd... Diky sponzorskému daru od dopravce p. Saidla, máme pujčenou dodávku pro osm lidí a plnou nádrž k tomu.

Sestava, odjezd a vše potebné bude na našich stránkách od čtvrtka .

 


Komentáře

Jméno:

jedna+1=

Vypsat všechny komentáře
Hynek - Nepřihlášen - 14.3.2012 12:01

Albo víš jak se to říká..."štěstí přeje připravenýmu..."...tohle nemůže špatně skončit...Cool a jede i pan Innocent{#emotions_dlg.klokan} to je pjímo úžasné...nedokážu si představit ten okamžik, kdy KOLOKY rozhoduje v poslední vteřině posledního utkání o výhře a právu postoupit do Extraligy...To se budou muset přepisovat dějiny...SealedTongue outVypsat všechny komentáře
Používáme Livescore
© Michal Fritzsche, JK TRANS Varnsdorf
Optimalizováno pro IE7 a Firefox
Made by Michal Fritzsche, 2008