Nick: Heslo: Zaregistrovat
Trochu kalkulací aneb papír snese všechno .
Založil: alba - 20.2.2012 09:45

Díky třem výhrám na domácí palubovce a zaváhání Turba s Vilémovem , jsme se před závěrečným turnajem dostali na první místo. Ani největší světový dramatik všech dob ,William Shakespeare , by lepší drama nenapsal. Před posledním turnajem , který se hraje 3. března ve sportovní hale v Rumburku , máme náskok jednoho bodu na Turbo Děčín a třetí Jílové ztrácí bodů sedm. A právě Jílové a Turbo Děčín budou našimi posledními soupeři . Jisté je, že v sezóně 2011/2012 neskončíme hůře jak druzí . V sázce je už posledních šest bodů a Jílové nás  dohnat nemůže . Vše ostatní je otevřené ....

Výhodou pro nás je, že Turbo s Jílovým začne. Druhý zápas hrajeme my s Jílovým a sezónu zakončíme v zápase o všechno s Turbem . Pokud v tomto utkání získáme tři body , bez ohledu na předešlé zápasy , budeme slavit . Variant je ale hodně . Dokonce i bod k titulu může stačit , když ho získáme s Turbem , které v prvním zápase podlehne Jílovému . Jistotou jsou čtyři body a více .

Jak již zaznělo v titulku ,, papír snese všechno,, a nakonec se stejně rozhodne na hřišti . Cool{#emotions_dlg.klokan} Věřím, že budeme v plné síle a pořádně se připravíme.


Komentáře

Jméno:

jedna+1=

Vypsat všechny komentáře
Vypsat všechny komentáře
Používáme Livescore
© Michal Fritzsche, JK TRANS Varnsdorf
Optimalizováno pro IE7 a Firefox
Made by Michal Fritzsche, 2008