Nick: Heslo: Zaregistrovat
Garda 5. kolo souhrn
Založil: alba - 13.2.2012 14:29

Lišáci Jílové vítězi Czech Pan Veteráns ligy

V neděli 12.2.2012 se ve varnsdorfské sportovní hale odehrálo poslední kolo Czech Pan Veteráns ligy.
Prognózy se naplnily a Lišáci Jílové se stali vítězi veteránské soutěže. Svým soupeřům nedali šanci a všechna tři svá utkání s přehledem vyhráli. V celé soutěži pouze jednou prohráli a jednou remizovali a v konečné tabulce mají dvanácti bodový náskok před druhým Sokolem Bělá. Tomu se naopak nedařilo vůbec a v tomto kole nezískal ani bod. Naštěstí pro ně, měli dostatečný náskok před dalšími soupeři, kteří rovněž nebodovali naplno, a tak se Sokol může radovat z druhého místa.
Bronzová příčka patří obhájci veteránského titulu JK Trans Varnsdorf. Ti v závěrečném kole jednou zvítězili a jednou odešli poraženi. Jedenkrát se radovali v tomto kole z výhry i celkově čtvrtí Rafani Děčín i pátá Rozbuška Boletice. Boletičtí jsou mezi veterány nováčky a tak jistě v nadcházející sezóně zúročí získané zkušenosti z tohoto ročníku.
Mužem kola byl zvolen Luděk Kulhánek z Lišáků Jílové a střelcem kola je jeho dvanácti gólový spoluhráč Vlastimil Klepsa.
Nutno dodat, že vítěz Czech Pan Veteráns ligy si vybojoval právo účasti na Mistrovství České republiky veteránů. Lišákům Jílové gratulujeme a přejeme hodně štěstí na republikovém mistrovství.

 


Komentáře

Jméno:

jedna+1=

Vypsat všechny komentáře
Vypsat všechny komentáře
Používáme Livescore
© Michal Fritzsche, JK TRANS Varnsdorf
Optimalizováno pro IE7 a Firefox
Made by Michal Fritzsche, 2008