Nick: Heslo: Zaregistrovat
Áčko okopírovalo výsledkově i hrou Benga.
Založil: alba - 19.12.2011 17:14

Poslední kolo první poloviny Krajské ligy se hrálo v Libouchci. Naši hráči jeli s jasným cílem bodovat proti oběma svým největším soupeřům. To, že se to podařilo bez ztráty kytičky, je velké plus, které znamená upevnění druhé pozice a přiblížení se k vedoucímu Turbu na pouhý bod.

JK-TRANS  -  Turbo Děčín   6:2

Na předešlém turnají hráči Turba Děčín zpívali Foot in mouth ,,kdo nás zastaví ?? ,, a jistě netušili , že tak brzy dostanou na svoji otázku odpověď. Po fatální chybě Petra Svobody,palec dolů Cry ,  neměl jinak vynikající brankář Petrák šanci a prohrávali jsme hned v první minutě 0:1 . Kupodivu nás tento gól ,, nakopl,, a po přesných kombinacích jsme brzy výsledek otočili v náš prospěch. Pohledné akce z naší strany byly k vidění i v druhém poločase a když soupeř z Děčína nenašel klíč k naší precizní obraně, bylo o výsledku a třech bodech pro nás, rozhodnuto .

JK-TRANS  -  Autocentrum Jílové  3:2

Úporná, nervydrásající  sálovkářská bitva. Kdo viděl, určitě nelitoval. Dvakrát jsme vedli a Jílové bleskově vyrovnalo. Když už se zdálo, že utkání skončí asi zaslouženou plichtou, zařídil toužebné tři body nešťastník z prvního zápasu Petr Svoboda, který nechytatelnou bombou z trestného kopu, vyhnal řvoucí pavouky z levého růžku branky. Palec nahoru Cool {#emotions_dlg.klokan} .