Nick: Heslo: Zaregistrovat
Áčko 4.kolo hodnocení
Založil: alba - 18.12.2011 22:09

Posledním turnajem v roce se i Dece Computers Extraliga Ústeckého kraje dostala do své poloviny

Posledním turnajem roku 2011 bylo čtvrté kolo Dece Computers Extraligy Ústeckého kraje, které se konalo dne 17.12.2011 ve Sportovní hale v Libouchci.
Magnetem tohoto klání byly vzájemné souboje prvních tří mužstev průběžné tabulky. Nejlépe si vedl JK Trans Varnsdorf „A“, který si poradil jak s Turbem Děčín „A“, tak i s Autocentrem Jílové „A“, a umazalo ztrátu na vedoucí Turbo na pouhý jeden bod. To si poradilo s Autocentrem Jílové, které tedy v závěru roku nebodovalo.
Po mizerném vstupu do sezóny se momentálně skvěle daří Tenisu Proboštov a FC Nice Rumburk. Obě družstva dvakrát zvítězila a pomalu se dotahují na medailová umístění. Vydařený turnaj mělo i Bumiko Děčín, jenž posbíralo čtyři body za výhru a remízu. Tři body uhrály týmy Louky Košťany a Dece Computers Děčín. SC Stap Vilémov dvakrát remizoval a drží střed vyrovnané tabulky. Jeden bodík si na své konto připsala SKP Cizina Děčín a bodově naprázdno vyšli hráči Arsenalu Děčín a Hezounů Děčín „A“.
Hráčem kola byl zvolen Jiří Margala z SC Stap Vilémov a střelcem kola se stal šestigólový Denis Egrt z Louky Košťany.
Všechna utkání řídili rozhodčí V. Sejk, P. Sejkora, J. Oborník a Z. Mráz. Následující kolo se odehraje již v novém roce a to hned 7.1.2012 ve Sportovní hale v Libouchci, začátek je jako vždy od 8.00 hodin.

 zdroj : www.salovka.cz


Komentáře

Jméno:

jedna+1=

Vypsat všechny komentáře
Vypsat všechny komentáře
Používáme Livescore
© Michal Fritzsche, JK TRANS Varnsdorf
Optimalizováno pro IE7 a Firefox
Made by Michal Fritzsche, 2008