Nick: Heslo: Zaregistrovat
1. Autocentrum Jílové liga má za sebou druhé kolo
Založil: alba - 31.10.2011 06:16

Sportovní hala v Libouchci hostila dne 29.10.2011 druhé kolo 1. děčínské Autocentrum Jílové ligy sálového fotbalu.
Plný bodový zisk ze tří sehraných utkání si výbornými výkony zajistila tentokrát čtyři mužstva: Desperádo Františkov, které se vyhouplo do čela tabulky, Metalliga Proreka cz Teplice, jež okupuje třetí místo, Dumbo Děčín se po nepříliš vydařeném prvním kole výsledkově zvedlo a po kole druhém mu patří čtvrtá příčka, a Turbo Děčín „B", jehož hráči chtěli po nezdaru v prvním kole dokázat, že jim nula na bodovém kontě právem nesluší.
Oproti prvnímu turnaji si bodově polepšil i tým Autocentrum Jílové „B", který za dvě výhry a jednu porážku bral šest bodů a drží se ve středu tabulky. Zisk pěti bodů stačil na tabulkové druhé místo družstvu JK Trans Varnsdorf „B". Žst. Zarážka Děčín „A" za jednu výhru a dvě prohry inkasovala body tři a patří jí páté místo.
První bod v sezóně získali hráči Tullamore Dew Děčín, stejný bodový příspěvek získal i tým FC Veteráns Želenice, oběma mužstvům patří umístění ve spodní části tabulky.
Nota Děčín a Sokol Bělá si musí připadat jako na houpačce, když v prvním turnaji bodovali naplno, tentokrát odjeli z Libouchce s prázdnou. Největším zklamáním sezóny jsou výkony Hezounů Děčín „B", kteří jako jediný tým prozatím nezískali ani jeden bod.
Nejlepším hráčem kola byl zvolen Jiří Petrásek z JK Trans Varnsdorf „B" a o korunu krále střelců v tomto kole se podělili Petr Sluka z Desperáda Františkov a Zdeněk Pánek z Dumba Děčín, oba umožnili soupeřovým brankářům šestkrát lovit míč ze sítě.
Všechna utkání řídili rozhodčí Čech ml., Uher, Habada a Mráz. Další kolo se uskuteční v NEDĚLI 20.11.2011 opět v Libouchci, začátek je jako vždy od 8.00 hodin.

 zdroj-www.salovka.cz


Komentáře

Jméno:

jedna+1=

Vypsat všechny komentáře
Vypsat všechny komentáře
Používáme Livescore
© Michal Fritzsche, JK TRANS Varnsdorf
Optimalizováno pro IE7 a Firefox
Made by Michal Fritzsche, 2008