Nick: Heslo: Zaregistrovat
I béčko tvrdě narazilo na dno.
Založil: alba - 5.12.2010 09:31

Těsná prohra a dvě plichty, to je bilance  JK TRANS Varnsdorf B ve třetím kole 1. Okresní ligy. Jakoby přes kopírák se odvíjely všechny zápasy, ve kterých varnsdorfští nebyli horšími, ale nevyvarovali se zbytečných chyb, kdy doslova darovali soupeři náskok a tím i body. Pohled na tabulku není zrovna lichotívý, ale soutěž je natolik vyrovnaná, že už v příštím kole může být vše jinak. Nezbývá než věřit, že se Varnsdorf o lepší umístění v druhé polovině soutěže ještě ,,popere,,.

JK TRANS - Bumiko Děčín -  4:5                           Futsalisté ze severu pracně dotahovali náskok soupeře, po školáckých chybách, které udělali v úvodu utkání. V hektickém závěru se jim vyrovnat nepodařilo.

JK TRANS - Turbo Děčín B  - 2:2                                 I tento zápas měli varnsdorfští vyhrát. Bohužel, jejich chyby a klid v koncovce byly proti.

JK TRANS : Nica Rumburk 4:4                                    S vedoucím celkem ve výběžkovém derby, hráli varnsdorfští vyrovnaný poločas. Bohužel, jak už bývá ,,dobrým,, zvykem, přišly v jeho závěru dvě nepochopitelné ,,hrubice,, a soupeř vedl 2:0 !!!! To byla pro rumburské futsalisty do druhé půle živá voda. Bohužel pro ně, v euforii zapomínali na zadní vrátka a toho Jekáčko dovedlo mistrně využít. Nebýt selhání v koncovce v úplném závěru, mohl dokonce Varnsdorf strhnout vítězství na svou stranu. Nutno však podotknout, že díky předvedené hře, by to bylo pro Nicu hodně nespravedlivé .